top of page

Zdrowie i życie

Życie

 

Czy wiesz, jaki rodzaj ubezpieczenia na życie jest dla Ciebie odpowiedni? W Biz Inc. nie spodziewamy się, abyś wiedział, dlatego nasz zespół wyspecjalizowanych profesjonalistów, znających rynek i przepisy Illinois, pomoże Ci przygotować odpowiedni plan.

Warto jest zabezpieczyć finansowo swoich bliskich na wypadek, gdyby coś nieprzewidywalnego miało Ci się stać. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci wyjątkowe rozwiązania. Przedstawimy warunki ubezpieczeń na całe życie, pochodzących od najlepszych firm ubezpieczeniowych oraz wybierzemy najbardziej korzystne ceny.

 

Oferujemy dwa rodzaje ubezpieczenia. Ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie terminowe. Ubezpieczenie na całe życie trwa od momentu ubezpieczenia aż do śmierci. Terminowe ubezpieczenie na życie obejmuje konkretny okres Twojego życia. Pamiętaj, że wybierając ten rodzaj ubezpieczenia, Twoje składki będą wyższe, niż gdybyś zdecydował się na ubezpieczenie na całe życie. 

 

Zdrowie

 

Jeśli chodzi o wybór ubezpieczenia zdrowotnego, istnieje wiele czynników, które trzeba mieć na uwadze. Klienci często zastanawiają się nad typowymi kwestiami tego typu ubezpieczeń. Jak dużego pokrycia potrzebuję? Na co mogę sobie pozwolić? Jakie mam prawa?

 

Nasi agenci w Biz Inc. mogą pomóc Ci w odpowiedzi na te i inne pytania.

 

Współpracujemy z czołowymi agencjami ubezpieczeniowymi w Illinois, aby zapewnić Państwu ubezpieczenia zdrowotne, które uwzględniają między innymi:

pokrycie rutynowych wizyt opieki zdrowotnej,

pokrycie kosztów leczenia,

pokrycie opieki i kosztów transportu,

pokrycie kosztów leków.

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat ubezpieczenia na życie i zdrowie.

 

Nasz numer kontaktowy to: 773-777-1040

 

bottom of page