Domy, mieszkania, lokatorzy

Jako właściciel domu, będziesz potrzebował wystarczająco dobrego ubezpieczenia, aby pokryć:

 

1. Strukturę Twojego domu

 

Nasi agenci pomogą Ci poznać czynniki, które określają koszt odbudowy domu oraz wycenić koszty wyposażenia domu przed momentem ich utraty.

 

2. Twoje rzeczy osobiste

 

Dowiesz się, ile warte są Twoje rzeczy osobiste, co pomoże wybrać Ci kwotę ubezpieczenia.

Zapytaj naszych agentów o dwie możliwości zastąpienia Twoich rzeczy osobistych:

a) zwrócenie rzeczywistej wartości przedmiotów w gotówce

b) pokrycie kosztów wymiany utraconych przedmiotów

 

3. Koszty dodatkowego utrzymania

 

Sytuacja, w której Twój dom jest uszkodzony i jesteś zmuszony mieszkać gdzie indziej w czasie remontu.

 

4. Odpowiedzialność wobec innych

 

Ta część Twojej polisy daje Ci ochronę finansową i chroni przed procesami sądowymi za uszczerbek na zdrowiu lub uszkodzenie mienia, które Ty lub członkowie Twojej rodziny spowodowali osobom trzecim.

 

5. Opłata medyczna, która zadba o pokrycie rachunków za leczenie wszystkich, którzy zostali zranieni na terenie Twojej posiadłości.

 

Kondominium / mieszkanie

 

Jeśli jesteś właścicielem kondominium lub mieszkania, masz inne potrzeby ubezpieczeniowe niż właściciel domu. Mieszkając w kondominium, najczęściej nie jesteś właścicielem całej posiadłości, w której mieszkasz. Ubezpieczenie Twojej spółdzielni pokrywa budynek jako całość, a nie jego poszczególnych lokatorów i ich własność. Dotyczy to również odpowiedzialności za zdrowie i życie osób przebywających na terenie Twojej nieruchomości. W tym celu potrzebujesz właściwego ubezpieczenia, które jesteśmy w stanie Ci zapewnić.

Ubezpieczenia dla lokatorów (wynajmujących)

 

Takie ubezpieczenie zapewni Ci spokój, gdy nie jesteś właścicielem swojego mieszkania lub wynajmowanej nieruchomości. Jeśli jesteś lokatorem, są duże szanse na to, że właściciel posiada polisę ubezpieczeniową, która chroni cały budynek, ale nie chroni Twoich rzeczy osobistych.

 

W Biz Inc., dostarczamy elastyczne polisy ubezpieczeniowe dla najemców w całym stanie Illinois.

 

Nie ma znaczenia, czy wynajmujesz dom czy mieszkanie, możemy pomóc Ci w ochronie przed uszkodzeniami takimi jak: pożar, uderzenie pioruna, zamrożenie kanalizacji, wichury, grad, kradzież i wiele, wiele innych...

 

Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj szczegóły naszej oferty.

 

Nasz numer kontaktowy to: 773-777-1040