Budowlańcy i ich sprzęt

Jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim osobom, prowadzącym działalność w branży kontraktorskiej, ubezpieczenia, których będą potrzebować do swobodnego prowadzenia biznesu. Do zaoferowania mamy następujące rodzaje polis.

 

Business liability

 

Ta polisa chroni nas od odpowiedzialności cywilnej w ramach wykonywania naszego fachu. Pokrywa wszystkie szkody materialne, które mogą zajść w trakcie prac remontowo-budowlanych. 

Dodatkowo możemy rozwinąć polisę, co pozwoli na ubezpieczenie od kradzieży wszystkich narzędzi, należących do pracodawcy.

 

Workers compensation

 

Ten rodzaj polisy pokrywa koszty leczenia pracowników, wynikające z wypadku, mającego miejsce podczas wykonywania pracy. Pracodawca zostaje również objęty ochroną prawną w razie, gdyby poszkodowany pracownik oskarżył go o brak zapewnienia podstawowych warunków bezpieczeństwa pracy.

 

Sprzęt i narzędzia

 

Ubezpieczenie sprzętu i narzędzi zostało początkowo stworzone, aby zapewnić ochronę dla transportu wodnego towarów. Od tego momentu zakres ubezpieczenia znacznie się poszerzył. Obecnie dotyczy nie tylko transportu morskiego.

 

Zakres ubezpieczenia może obejmować wiele aspektów transportu i otoczenia Twojego biznesu, np.:

projektów budowlanych,

sprzętu komputerowego,

nieruchomości transportowanych,

kosztownych artefaktów,

zgromadzonych danych (online oraz offline). 

 

Nasza polisa może obejmować towary w tranzycie, pozostałe produkty na terenie posesji, budynki w trakcie budowy, sprzęt wykonawców, dane i sprzęt komputerowy oraz wiele innych. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat ubezpieczeń kontraktorskich, zadzwoń i porozmawiaj z jednym z naszych agentów. 

 

Nasz numer kontaktowy to: 773-777-1040